W czerwcu Bitspiration ponowne zawita do Warszawy!

W czerwcu jedna z największych imprez technologiczno-startupowych  w Europie Środkowo -Wschodniej, Bitspiration ponowne zawita do Warszawy.

Założyciele startupów, fundusze Venture Capital, influencerzy technologiczni, instytucje publiczne, studenci i aniołowie biznesu. To tylko część długiej listy uczestników, którzy 6-7 czerwca tworzyć będą najbardziej wyjątkowy festiwal startupowy w tej części Europy. Do tej pory w Bitspiration udział brały takie firmy jak Google, YouTube, Spotify, Microsoft, 500 Startups, The Next Web czy TechCrunch. Nie może tam zabraknąć również Ciebie!

Dlaczego warto?

Nie bez precedensu w ubiegłym roku Bitspiration było aż o 290% popularniejsza od pierwszej edycji. Festiwal określony został najbardziej zachodnią konferencją odbywającą się w Polsce, wpływając znacząco także na samą Warszawę, która została przez niego wyróżniona w Forbes.

W tym roku będzie to także okazja aby spotkać przedstawicieli społeczności startupowych z Europy Wschodniej i poznać Slavicorna, czyli pierwszy startup w tej części świata, który jest wart miliard dolarów!

Nie bez powodu wydarzenie budzi wielkie zainteresowanie indywidualnych inwestorów i spółek Venture Capital, których będzie można spotkać w trakcie. W ubiegłych latach to właśnie w trakcie Bitspiration wiele startupów z Polski, którym udało się odnieść sukces znalazło finansowanie swoich projektów. W tym roku wydarzenie zostało otwarte również dla zainteresowanych tworzeniem skalowalnych przedsięwzięć studentów.

Zapisać na Konferencję można się na stronie z formularzem rejetracyjnym

Organizatorzy wydarzenia jak zwykle szykują wiele niespodzianek, a o nowościach dowiedzieć się można ze strony wydarzenia: http://2016.bitspiration.com/en/

Newsy możecie również śledzić w social mediach na Facebooku i  Twitterze

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi