#CreateAsUs – Projektuj, twórz, wygrywaj z ASUS ZenBook

Seria notebooków ASUS ZenBook to wydajność połączona z wyjątkowym, minimalistycznym wzornictwem. Teraz firma idzie o krok dalej i chce zaoferować użytkownikom możliwość personalizacji sprzętu za pomocą oryginalnych wlepek. Do kampanii #CreateAsUs zaproszeni zostali polscy rysownicy i ilustratorzy. W ramach akcji zorganizowane zostaną także konkursy na przygotowanie autorskich projektów naklejek – pierwszy z nich właśnie się rozpoczyna.

Kampania #CreateAsUs

Hasło #CreateAsUs nawiązuje do filozofii marki ASUS odzwierciedlającej innowacyjność i estetykę. Kampania powstała po to, by zachęcić użytkowników do kreatywności, a jednocześnie pokazać im, że poprzez sprzęt również możemy wyrazić siebie. Do zaprojektowania przykładowych skinów na trzynastocalową obudowę ZenBooka i wlepek zaproszeni zostali ambasadorzy – rysownicy młodego pokolenia: Lis Kula – Alexander Morawski, Aqualoopa – Igor Chołda, Małgorzata Detner, Mateusz Suda, Chata Wuja Freda – Ilona Myszkowska, Marta Frej, Magda Danaj. Weszli oni także w skład jury konkursów, które będą w ramach akcji organizowane. Ich grafiki, jak i wszelkie informacje dotyczące kampanii dostępne są na stronie www.createAsUs.pl.

Asus_post_03

Projektuj, twórz, wygrywaj – konkursy w ramach kampanii

Pierwszy konkurs w ramach kampanii rozpoczął się 22 czerwca i potrwa do 11 lipca br. Skierowany jest on do grafików, rysowników, ilustratorów i wszystkich tych osób, które chcą przedstawić własną interpretację hasła #CreateAsUs. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie projektu naklejki na tylną obudowę laptopa o wymiarach 13,3 cala z wkomponowanym hasłem i grafiką do niego nawiązującą. Na stronie internetowej www.createAsUs.pl udostępniony został formularz do przesyłania zgłoszeń, jak i regulamin. Przy wyłanianiu zwycięzców najważniejszą rolę odegrają jakość projektu oraz trafność w oddaniu hasła. Zwycięski skin będzie dodawany do laptopów marki ASUS i trafi na koszulkę w sklepie Koszulkowo.com. Jego autor otrzyma ZenBooka UX305. W puli nagród znalazły się także: urządzenie ASUS Transformer Book T100HA, ZenFone 2 Laser i powerbanki ZenPower.

Asus_post_04

Drugi konkurs, który rozpocznie się 14 lipca br., przygotowany został pod kątem osób niezwiązanych z projektowaniem czy rysowaniem. Do ich dyspozycji na stronie www.createAsUs.pl zostanie uruchomiony kreator wlepek. Za pomocą gotowych elementów jak tła, teksty, niewielkie grafiki, przygotowanych przez ambasadorów będą mogli stworzyć własne propozycje. Komisja wyłoni najbardziej oryginalne projekty, które zostaną wydrukowane i będą dołączane do produktów firmy przy ich zakupie. Na autorów najlepszych czekają: ASUS Transformer Book T100HA, ZenFone 2 Laser i powerbanki ZenPower.

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi