Mała Firma ALL INCLUSIVE „Młody Biznes – Sprzedawaj, Negocjuj, Rośnij w siłę”

Jak przygotować się do spotkania handlowego? Które techniki negocjacji handlowych są najskuteczniejsze? Jak dobrać odpowiednie narzędzia sprzedażowe w Internecie? Podczas czerwcowego warsztatu z cyklu Mała Firma ALL INCLUSIVE, który odbędzie się 23 czerwca 2016 roku w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach, Młodzi Przedsiębiorcy zapoznają się ze strategiami sprzedaży i negocjowania umów handlowych. Spotkanie jest częścią III edycji programu „Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście”, realizowanego przez Forum Młodych Przedsiębiorców RIG w Katowicach oraz Miasto Katowice.

Warsztat poprowadzi nowy Ekspert Programu – Michał Lisiecki – przedsiębiorca specjalizujący się w sprzedaży eksportowej od 2006 roku. Publikuje artykuły poświęcone tematyce sprzedażowej. Twórca i właściciel platformy: artofsale.com.pl

Wydarzenie jest częścią programu „Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście”. Inicjatywa ta kierowana jest do Młodych Przedsiębiorców osób, które nie ukończyły jeszcze 36. roku życia i prowadzą firmę nie dłużej niż trzy lata. Nowością cyklu będą webinaria, które umożliwią śledzenie warsztatów na żywo oraz dostęp do nich po zakończeniu warsztatu.

Ponadto zaplanowany jest cykl spotkań mentoringowych z ekspertami – praktykami biznesu, którzy będą pracować z wybraną grupą firm nad wyzwaniami i problemami, które napotykają w swojej działalności biznesowej. Uzupełnieniem będą comiesięczne śniadania biznesowe, podczas których Młodzi Przedsiębiorcy będą mogli nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Event_MFAI_3

Udział w Programie jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji. Szczegółowe informacje oraz zapisy dostępne są na stronie programu Młody Przedsiębiorca

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi