Prawie mln zł dla Interviewme.pl od Xevin Lab

Inkubator technologiczny Xevin Lab zainwestował prawie milion złotych w serwis InterviewMe.pl oferujący narzędzie do tworzenia cv i listów motywacyjnych. 

Aktualnie w portfolio Xevin Lab znajdują się projekty z branży reklamowej i social mediów takie jak: Quartus Mobile, Woodpecker.io, RightHello czy BoxOfAds.com. Tym razem inkubator postawił na nowoczesny kreator pozwalający tworzyć skrojone na miarę dokumenty rekrutacyjne: cv i list motywacyjny w kilku językach. W ramach serwisu można również skorzystać z konsultacji z rekruterem, który doradzi jak pisać skuteczniejsze cv i dopasowywać je do ofert pracy. Serwis InterviewMe.pl działa od grudnia 2013. Do tej pory pozyskał ponad 95 tysięcy użytkowników.

Kolejna inwestycja Xevin Lab to konsekwentna realizacja przyjętej przez nas strategii pozyskiwania i wspierania innowacyjnych start-upów z dużym potencjałem rozwoju. Jeszcze kilkanaście lat temu standardem była długoletnia praca w jednym miejscu. Obecnie, coraz młodsze roczniki wchodzące na rynek pracy zmieniają oblicze tego rynku, dziś normą staje jest praca przez 3-4 lata w jednej firmie. Młode pokolenie nie boi się zmian, jest otwarte na wyzwania, a nowa praca nie jest już postrzegana w kategorii wielkiej życiowej rewolucji. Dla osób aktywnych, często podejmujących nowe wyzwania zawodowe przeznaczony jest właśnie serwis InterviewMe.pl – mówi Radosław Czyrko, prezes zarządu Xevin Lab.

InterviewMe.pl to również jeden z największych serwisów o tematyce HR. Blog z poradami dla osób szukających pracy odwiedza miesięcznie około 300 tysięcy czytelników. Użytkownicy serwisu są mocno zróżnicowani, zwykle są to osoby w wieku 23-45 lat, które aktualnie szukają pracy lub chcą ją zmienić.

Wśród naszych użytkowników mamy zarówno pracowników fizycznych, studentów jak i członków zarządu. Wszystkim oferujemy kompleksowe wsparcie przy rekrutacji, od tworzenia i tłumaczenia dokumentów do przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej i assessment center. W ramach usług, cv które tworzymy są zawsze dopasowane do specyfiki branży, a nawet konkretnego, poszukiwanego przez kandydata stanowiska. Środki pozyskane od Xevin Lab chcemy przeznaczyć na komercyjny rozwój serwisu oraz wyjście z usługą na rynki zagraniczne– mówi Kuba Koziej, założyciel Interviewme.pl.

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi