Startup EVENTS

Wrz
13
śr
InternetBeta 2017 @ Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ Kielnarowa 386A
Wrz 13 – Wrz 15 całodniowy

InternetBeta to idealne miejsce, żeby poznać najważniejsze i najciekawsze projekty oraz ludzi, którzy za nimi stoją.

Kolejna, już dziewiąta, edycja kultowej konferencji zbliża się wielkimi krokami.

We wrześniu ponad 400 osób zbierze się pod Rzeszowem, aby wspólnie dyskutować o najnowszych trendach w sieci z różnych perspektyw.

Konferencja InternetBeta to również Startup Sito czyli mini konkurs dla najciekawszych projektów związanych z internetem i nowymi technologiami.

Dlaczego warto wziąć udział w Startup Sito?

  • Po pierwsze dlatego, że uczestnicy konferencji InternetBeta to najważniejsze osoby związane z Internetem w Polsce, jednak działające w różnych środowiskach. Można tu znaleźć inwestora, potencjalnych partnerów strategicznych, zebrać feedback od ludzi z bardzo zróżnicowanym doświadczeniem. Jest to zupełnie inna publiczność, w porównaniu z typowymi konkursami dla startupów. Stanowi to niewątpliwą siłę konferencji i samego konkursu.
  • Po drugie, atrakcyjne nagrody rzeczowe i możliwość udziału w kolejnej edycji konferencji InternetBeta. Poza tym każdy projekt, który zakwalifikuje się do finału, będzie mógł uczestniczyć w konferencji za darmo.

Jeżeli chcecie wystąpić przed publicznością tegorocznej edycji imprezy, jeżeli chcecie pokazać swój projekt 450 ekspertom z branży i nawiązać kontakty, które będą procentować w przyszłości, nic prostszego. Wystarczy, że przygotujecie prezentację (preferowany PDF) zawierającą prezentację projektu i zespołu oraz odpowiedź na pytanie, dlaczego to właśnie WY powinniście wziąć udział w Startup Sito i wyślecie ją na adres info@internetbeta.pl (w tytule zaznaczcie, że jest to zgłoszenie na Startup Sito)

Zespoły finałowe biorą udział w całej konferencji InternetBeta!

 

Organizatorem konferencji InternetBeta jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, a sama konferencja odbywa się w Kielnarowej, w Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ.

Wrz
29
pt
IT Arena @ Lviv ІТ Arena
Wrz 29 – Paź 1 całodniowy
IT Arena @ Lviv ІТ Arena

The Startup Competition is the leading event in Eastern Europe for revolutionary startups. We gather the best and brightest entrepreneurs, investors, 100+ business angels and tech fans for on-stage interviews and the pitch battle.

To participate, the startup needs to be no more than 2 years old, have at least a demo version of the product, and has to have raised no more than $100,000.

Between the 20th and 27th of September the pre-evaluation will take place and the finalists will be announced.

The presentation of startups on the 29th of September will be a non-stop pitch of the best 100 startups.

On September 30th, an independent jury will choose a winner – the best IT ARENA 2017 startup!

Registrations are now open until the 20th of September on the IT ARENA 2017 website:  http://itarena.ua/call-for-startups/.”

Lis
6
pon
Web Summit 2017
Lis 6 – Lis 9 całodniowy

It’s been called „the world’s best tech conference”, „the greatest tech show on earth” and „Davos for geeks”. You can now find out more about Web Summit here http://www.websummit.net/

Przejdź do paska narzędzi