Trwa nabór projektów do Akceleratora Innowacji Przemysłowych Industrylab

Wystartował kolejny nabór projektów do Akceleratora Innowacji Przemysłowych Industrylab realizowanego razem z zakładami H. Cegielski Poznań. To szansa dla startupów i innowatorów przemysłowych aby wziąć udział w 6 miesięcznym programie akceleracyjnym

Wiele osób ma problem dostaniem się do zakładów przemysłowych, wdrożeniem swojej koncepcji, wykazaniem, że to co wynaleźli ma sens i potrafi być produktem nie tylko lokalnym ale również globalnym. Zakłady Cegielskiego to firma która ma zamiar pomoc takim osobom – mówi Prezes Zarządu H. Cegielski Poznań.

Akcelerator IndustryLab jest wyjątkowy na tle kraju – skupia swoje zainteresowanie przede wszystkim na przemyśle (przemysł wydobywczy, ciężki, elektromaszynowy, stoczniowy), branży energetycznej i biogospodarce. Zakwalifikowane startupy otrzymają nie tylko wsparcie finansowe i merytoryczne. Dzięki posiadanej infrastrukturze i zapleczu osobowemu H. Cegielski Poznań jest w stanie wesprzeć akcelerowane projekty również operacyjnie i biznesowo.

Uczestnicy przez 6 miesięcy będą mogli pracować nad doskonaleniem swojego rozwiązania pod okiem ekspertów i ostatecznie wdrożyć go w zakładach H. Cegielski Poznań lub instytucjach partnerskich. Akcelerator kładzie duży nacisk na dopasowanie tematyczne projektów do przedsiębiorstwa oraz na potencjał współpracy po zakończeniu programu akceleracji. Obecnie wspiera 11 zespołów pracujących nad rozwiązaniami z zakresu: technologii kompozytowych, usług dla sektora OZE, fotowoltaiki, elektroenergetyki, rozwiązań IT dla przemysłu.

Rekrutacja do programu potrwa do 7 lipca. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć pod adresem: http://www.industrylab.pl/

 

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi