Trwają zapisy na turniej dla programistów Java – Yggdrasil Coding Challenge

6 lipca o 18:00 w Browarze Lubicz rozpocznie się turniej dla programistów Java – Yggdrasil Coding Challenge. Udział w konkursie jest darmowy, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja. To druga edycja konkursu organizowana przez polski oddział globalnej spółki Yggdrasil.

Walka na kod, czyli programiści na ringu

Yggdrasil Coding Challenge to seria konkursów dla programistów, których celem jest wyłonienie najlepszego zawodnika w danej dziedzinie. W drugiej edycji wezmą udział programiści Java. Turnieje, organizowane przez Yggdrasil, to cykliczne spotkania dla środowiska IT, podczas których uczestnicy poznają temat zadań tuż przed rozpoczęciem kolejnych rund kodowania.

Formuła, którą zaproponowaliśmy, świetnie się sprawdziła podczas pierwszego wydarzenia, dlatego w czerwcu postanowiliśmy zaprosić developerów Java. To dobra okazja do integracji i sportowej rywalizacji  – wyjaśnia Krzysztof Opałka, Chief Product Officer.

Dla tych, którzy jeszcze się wahają – krótkie podsumowanie pierwszej edycji na YouTube.

Kto może wziąć udział?

Wydarzenie jest otwarte zarówno dla tych, którzy chcą wziąć udział w konkursie jak i zainteresowanych samą prezentacją. Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w turnieju, muszą się zarejestrować mailowo na  codingchallenge@yggdrasilgaming.com W tytule maila wpisz „Registration for YggdrasilCodingChallenge”, a w treści swoje imię i nazwisko oraz stanowisko, na jakim pracujesz.

Nagrody dla finalistów:

1. Zegarek sportowy Spartan
2. Słuchawki Plantronics BackBeat Pro 2
3. Voucher do restauracji

Agenda:

17:30 Rejestracja – beer o’clock
18:00 Prezentacja – wkrótce ogłosimy temat
18:30 Reguły turnieju
19:00 Zaczynamy pierwszą rundę Coding Challenge!
21:30 Ogłoszenie zwycięzcy i przyznanie nagrody

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi