Valdo App – imprezowy przewodnik wkroczył do Polski

Kolejny interesujący startup wkracza do Polski z Estonii – zwanej „rajem” dla innowacyjnych rozwiązań. Valdo App oferuje dostęp do nocnego życia miasta! Aplikacja, dostępna w 25 krajach, polską premierę miała podczas tegorocznego infoShare. Valdo App oferuje użytkownikom dostęp do międzynarodowej społeczności klubowiczów oraz jedyny w swoim rodzaju przewodnik po scenie klubowej.

Valdo App jest pierwszą aplikacją mobilną, której celem jest zbudowanie sieci społecznościowej dla osób chcących cieszyć się nocną rozrywką. Obecnie w bazie aplikacji znajduje się ponad 87 polskich klubów, a ich liczba stale wzrasta. Aplikacja jest rozwiązaniem dla każdego, kto poszukuje informacji dotyczących życia nocnego w największych polskich miastach: Warszawie, Krakowie, Łodzi, Gdańsku oraz Wrocławiu.

Dlaczego powstało Valdo App?

Wyobraźmy sobie sytuację, gdy siedzimy przy stoliku w restauracji lub barze. Spędzamy miło czas z przyjaciółmi i znajomymi, gdy nagle przychodzi na myśl przeniesienie imprezy w inne miejsce. Nie mamy specjalnych planów odnośnie dalszej części wieczoru i do głowy przychodzi pytanie: gdzie można spontaniczne i w mgnieniu oka, znaleźć jakieś informacje o klubach nocnych oraz dzisiejszych wydarzeniach w mieście? Odpowiedzi udzieli platforma Valdo App – tłumaczy Veiko Umal, jeden z pomysłodawców projektu.

Według twórców platforma jest potrzebna, gdyż popularne media społecznościowe nie zawsze gwarantują informację o nocnej rozrywce:

Wszyscy zauważamy, jak w ostatnich latach kanały informacyjne Facebooka stają się przeładowane. Trudno jest znaleźć to, czego się szuka, szczególnie jeśli chodzi o sytuację, kiedy chcemy gdzieś spontanicznie wyjść, a nie mamy listy nocnych klubów ze sobą. Co więcej, wyobraźmy sobie sytuację, w której podróżujemy zagranicą. Nie mamy pojęcia, gdzie zacząć poszukiwania – dodaje Veiko Umal.

W aplikacji Valdo App wszystkie potrzebne informacje są w jednym miejscu. Osoby, które dołączą do społeczności, mogą powiadomić innych użytkowników o miejscu pobytu, zapraszać znajomych do wspólnej zabawy w tym samym klubie lub zaplanować kolejny wypad z przyjaciółmi.

Valdo App umożliwia również promocję biznesu czy cyklicznych wydarzeń przez właścicieli klubów nocnych. Korzystanie z aplikacji umożliwia klientom biznesowym prowadzenie sprecyzowanych kampanii reklamowych bazujących na kraju pochodzenia, regionu, miasta, płci czy wieku potencjalnego użytkownika aplikacji. Twórcy Valdo App są otwarci na współpracę z lokalnymi partnerami, którzy chcą współtworzyć unikatowy projekt.

Aplikacja jest darmowa. Celem twórców Valdo App jest stworzenie aplikacji mobilnej, o największym zasięgu, służącej do wyszukiwania informacji na temat wydarzeń rozrywkowych i klubów nocnych. Obecnie Valdo App dostępna jest na urządzeniach z systemem Android w ponad 25 krajach, a zespół pracuje nad dopracowaniem wersji na iOS, której premiera jest planowana przed okresem wakacyjnym. Z Valdo App rozrywka klubowa będzie nie tylko sposobem na spędzenie czasu, ale także szansą na bycie częścią większej społeczności.

valdo

Informacje o aplikacji dostępne są na stronie: http://www.valdoapp.com/

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi