InternetBeta 2017

Kiedy:
13 Wrzesień 2017 – 15 Wrzesień 2017 całodniowy
2017-09-13T00:00:00+02:00
2017-09-16T00:00:00+02:00
Gdzie:
Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ Kielnarowa 386A
36-020 Tyczyn
k. Rzeszowa

InternetBeta to idealne miejsce, żeby poznać najważniejsze i najciekawsze projekty oraz ludzi, którzy za nimi stoją.

Kolejna, już dziewiąta, edycja kultowej konferencji zbliża się wielkimi krokami.

We wrześniu ponad 400 osób zbierze się pod Rzeszowem, aby wspólnie dyskutować o najnowszych trendach w sieci z różnych perspektyw.

Konferencja InternetBeta to również Startup Sito czyli mini konkurs dla najciekawszych projektów związanych z internetem i nowymi technologiami.

Dlaczego warto wziąć udział w Startup Sito?

  • Po pierwsze dlatego, że uczestnicy konferencji InternetBeta to najważniejsze osoby związane z Internetem w Polsce, jednak działające w różnych środowiskach. Można tu znaleźć inwestora, potencjalnych partnerów strategicznych, zebrać feedback od ludzi z bardzo zróżnicowanym doświadczeniem. Jest to zupełnie inna publiczność, w porównaniu z typowymi konkursami dla startupów. Stanowi to niewątpliwą siłę konferencji i samego konkursu.
  • Po drugie, atrakcyjne nagrody rzeczowe i możliwość udziału w kolejnej edycji konferencji InternetBeta. Poza tym każdy projekt, który zakwalifikuje się do finału, będzie mógł uczestniczyć w konferencji za darmo.

Jeżeli chcecie wystąpić przed publicznością tegorocznej edycji imprezy, jeżeli chcecie pokazać swój projekt 450 ekspertom z branży i nawiązać kontakty, które będą procentować w przyszłości, nic prostszego. Wystarczy, że przygotujecie prezentację (preferowany PDF) zawierającą prezentację projektu i zespołu oraz odpowiedź na pytanie, dlaczego to właśnie WY powinniście wziąć udział w Startup Sito i wyślecie ją na adres info@internetbeta.pl (w tytule zaznaczcie, że jest to zgłoszenie na Startup Sito)

Zespoły finałowe biorą udział w całej konferencji InternetBeta!

 

Organizatorem konferencji InternetBeta jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, a sama konferencja odbywa się w Kielnarowej, w Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ.

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi