Startupowa Środa – Startup Academy

Kiedy:
21 Czerwiec 2017@19:00 – 22:00
2017-06-21T19:00:00+02:00
2017-06-21T22:00:00+02:00
Gdzie:
miejsce chwila, ul. Ogrodowa 31/35
Warszawa
Koszty:
Bez opłat

Startupowa Środa, czyli bezpłatne spotkania dla wszystkich, którzy mają swój pomysł na biznes oraz dla tych, którzy dopiero tego pomysłu poszukują. To świetna okazja do nawiązania nowych wartościowych kontaktów, wymiany doświadczeń, poznania partnera biznesowego czy wspólnika.

Na każde spotkanie zapraszamy gościa specjalnego, który dzieli się swoją historią sukcesu i inspiruje do działania. Po prezentacji gościa odbywa się kilka prezentacji startupów powstałych po Startup Academy,
a następnie przechodzimy do owocnego networkingu.

Tym razem gościem specjalnym będzie Krzysztof Klimczak
Od września 2013 roku współzałożyciel i prezes ZenCard, który jako pierwszy w historii Polski start-up fintech został kupiony przez polski bank. Specjalista w zarządzaniu i IT z 20-letnim doświadczeniem w bankowości. Karierę rozpoczął w Biurze Maklerskim Banku Gdańskiego, gdzie odpowiadał za wdrożenia systemów IT.
W Societe Generale pełnił funkcję zastępcy Dyrektora Departamentu IT oraz głównego architekta bezpieczeństwa informatycznego banku. W 2006 roku dołączył do zespołu Toyota Bank Polska jako Dyrektor Departamentu Informatyki, a następnie objął stanowisko Dyrektora Pionu Wsparcia Biznesu i Procesów w randze członka zarządu odpowiedzialnego za operacje i IT. Odpowiadał m.in. za zaprojektowanie i wdrożenie architektury IT potrzebnej do wdrożenia nowego modelu biznesowego banku. Ukończył Informatykę na Politechnice Warszawskiej.

Drugim wystąpieniem będzie prezentacja ekspercka Magdaleny Wierzbickiej 

Jak zrekrutować…Co-Foundera,
Czyli jak potencjalny Kandydat może stać się Twoim partnerem w biznesie.

Magdalena ma ponad 10 lat doświadczenia w HR, IT i Marketingu. Doświadczony Manager z zakresu zarządzania ludźmi i projektami. Doświadczenie zdobywała w agencjach doradztwa personalnego, firmach consultingowych i w największym w Polsce portalu rekrutacyjnym. Mentor biznesowy dla studentów Politechniki Warszawskiej. Aktualnie pracuje w branży IT jako Dyrektor Zarządzający w Filttr, aplikacji łączącej specjalistów IT z pracodawcami.

Startup pitch #1

  • WhiteCrow – Konrad Szczypczyk i Daniel Przybysławski 
Startup pitch #2
  • Happy New Air – Konrad Szczypczyki Jarosław Jagłowski 

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi